fbpx

Enactus VNTU на міжнародних змаганнях Enactus

9 жовтня команда переможець Національних Змагань 2018 команда Enactus VNTU представила Україну на міжнародних змаганнях Enactus — Enactus World Cup 2018! Змагання пройшли у Сполучених штатах Америки, Сан-Хосе, Каліфорнія так званій “Кремнієвій долині” й тривали з 9 до 11 жовтня.

В перший день, 9 жовтня була організована церемонія відкриття та Opening Round змагань. Наша команда виступила в 4 лізі, разом з Німеччиною, Індією, Кореєю, Тунісом та Польщею. Ми не вийшли з ліги, проте команда зробила набагато більше — розповіла всій родині Enactus як вони змінили життя ЦА своїх проектів й перемагали кожен день, 365 раз на рік. Адже #WeAllWin!

Другий день почався з запальної промови колишнього секретаря Державного Департаменту США Кондолізи Райс.

В цей день була організована також  традиційна для EWC ярмарка культур на якій наша делегація мала змогу краще зрозуміти традиції та звичаї інших народів і звичайно познайомити усіх з українським колоритом.

Така неймовірна мультинародна феєрія залишає масу позитивних емоцій і зближує з іншими командами Enactus.

Також 10 жовтня пройшов Semi-Final Round змагань і були оголошенні його результати – до фіналу пройшли команди з Марокко, Канади, Єгипту та Індії.

 

11 жовтня – заключний день змагань. Почався він з Innovation & Collaboration Hub, на якому партнери Enactus представили учасникам свою продукцію і звичайно ж в цей день пройшов Final Round змагань, перемогу здобула команда Канади.

В кінця дня була організована after-party, яка дала змогу нам поспілкуватись з делегаціями інших країн в неформальній обстановці і просто повеселитись. Це був неймовірний досвід, який наповнює натхненням і спонукає до нових звершень, адже приємно усвідомлювати що маєш стільки однодумців з усіх куточків Землі з якими разом змінюєш світ на краще.

Наступного року Enactus World Cup 2019 знову пройде у “Кремнієвій долині”. Запрошуємо вас до складу делегації від України, 16-18 вересня 2019 (не точно) у Сан Хосе на Міжнародні змагання Enactus!

Вікторія Богачук