fbpx

Національні змагання 2018

6 ЛИПНЯ 2018 РОКУ ВІДБУДУЛИСЬ НАЦІОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ ENACTUS UKRAINE СЕЗОНУ 2017-2018.

6 липня в Конгрес Холі Космополіт за підтримки Міністерства молоді та спорту пройшли національні змагання соціальних та соціально-підприємницьких проектів.

Національні змагання Enactus Ukraine – це щорічний конкурс для команд Enactus, які презентують результати своїх соціально-підприємницьких проектів на суд журі. Команди борються за головний приз – представляти Україну на міжнародних Змаганнях Enactus World Cup, який пройде восени у Кремнієвій Долині.

Команди конкурсу

12 команд з різних ВНЗ України пройшли до півфіналу (в рамках 2 ліг) та представили по 2-5 проектів, які вони реалізовували протягом року. У кожній лізі по 20 представників журі, які оцінювали проекти конкурсантів. Проекти базуються на Цілях Сталого Розвитку, та діляться за напрямами: освітні, екологічні, соціальні.

У фінал конкурсу пройшло 4 команди – Вінницький Національний Технічний Університет, Київський Національний Економічний Університет імені Вадима Гетьмана, Одеський Національний Університет імені Мечнікова, Одеський Національний Економічний Університет.

 

Команди конкурсу

Журі конкурсу

 

Серед журі фінального конкурсу були лідери бізнесу та третього сектору – Рогожинський Олексій, засновник Укрзолото, Ярема Олександр, Заступник Міністра Міністерство молоді та спорту, Зражевська Анастасія, керівник відділу PR в МакДональдз, Денис Гурський, Co-Founder в 1991 Open Data Incubator, Олекандра Говоруха, Community and Event manager Unit City, Cвітлана Гриценко, Director of the Department of National Programs в Victor Pinchuk Foundation, Василь Назарук, керівник програми соціального інвестування у Western NIS Enterprise Fund, представники компаній-партнерів: Winner Group Ukraine, EY, JTI, kpmg, Цитрус та інші.

Журі конкурсу

КОМАНДИ

1
2
3
4
5