Зміни починаються з тебе. В ідеальному світі, правильні життєві цінності нам прививають ще в дитинстві, тому що тільки так можна бути впевненим, щоб зміни у майбутньому будуть.

Команда Enactus ОНЕУ вирішила взяти на себе відповідальність за підростаюче покоління та працювати з ним, розповідаючи про важливість сортування сміття та як це впливає на покращення життя. Так у 2018 році командою був створений соціальний проект “Паперовий монстр”.

Суть проекту: студенти проводять урок-казку в молодших школах для виховання еко-свідомості і формування звички збору макулатури у дітей з раннього віку. Також власноруч вони перетворюють звичайні картонні коробки на Паперових Монстрів, які ‘їдять макулатуру’, рятуючи планету від вирубки лісів. Діти з радістю годують і прикрашають цих істот, а школа має можливість покращити умови навчання на виручені кошти зі здачі макулатури.

Для забезпечення стійкості проекту, команда проекту проводить 1 урок, а далі передає цей процес старшим класам школи, надаючи їм матеріали з уроків, відео-інструкцію для виготовлення ‘монстрів’, проводять інструктаж.

Проект вже діє у 6 школах м. Одеса й це тільки початок.

Контакти:

 Enactus ОНЕУ

@papermonster_oneu