fbpx

Програма Social Hack

Оголошено програму Social Hack

6 липня у Києві у БЦ “Космополіт” пройде захід та хакатон від Enactus Ukraine

Реєстрація на подію: https://enactus.org.ua/social-hack/

Програма розділена на 3 блоки:

Iдея

Анатолій Засоба, голова правління ГО «Кримська діаспора» та президент Української Асоціації соціальних підприємців, розкаже:

  • про існуючі бізнес-моделі та тренди соціального підприємництва в Україні;
  • як бачити проблеми та конвертувати їх в ідеї для соціального бізнесу;
  • як зрушити та почати свій бізнес.

Реалізація

Разом з Володимиром Лісіним, консультантом "Інституту постінформаційного суспільства" та  викладачем "School of visual communication" ви на практиці дізнаєтесь, що таке дизайн-мислення та його основні техніки та пропрацюєте свої ідеї до MVP-моделі.

Good Case Practices

У цьому блоці, кожен надихнеться історіями розвитку відомих українських проектів та дізнається найактуальніші поради масштабування проекту.

Крім того, захід проходить паралельно з Національними Змаганнями вже реалізованих соціальних підприємств Enactus Ukraine, і учасники хакатону можуть залишитись і побачити фіналістів, один з яких поїде представляти Україну на міжнародному конкурсі в Кремнієву Долину.

Запрошуємо замотивованих студентів, які хочуть змінювати своє оточення, місто та Україну, хочуть здобути вміння і навички для побудови власного бізнесу, та прагнуть створювати якісні українські товари та послуги, ґрунтуючись на цінностях для суспільства.

Участь у заході безкоштовна за умови проходження реєстрації і попереднього відбору.

Реєструйся зараз: https://enactus.org.ua/social-hack/

Оголошено програму  Social Hack